Dodanie a možnosti platby

Doručenie a zmeny kvôli COVID-19

Online objednávky budeme aj naďalej spracovávať a odosielať kuriérom GLS.
Možnosť doručenia slovenskou poštou sme v tomto období úplne zrušili, aby sme Vám mohli sprostredkovať doručenie priamo domov k dverám.

Naším zákazníčkam odporúčame zaplatiť za objednávku online prostredníctvom platobnej brány GoPay, nie na dobierku. Takýmto spôsobom viete ľahko obmedziť čas, ktorý strávite s kurierom.

ODOSIELANIE TOVARU

Ak si objednáte do 14:00 balík bude expedovaný v rovnaký deň. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: info@satyaty.sk

Dodanie tovaru

Objednaný tovar doručujeme s pomocou kuriérskej spoločnosti GLS. Poplatok za doručenie je 2,90€ pre objednávky do 29,99€ pre objednávky nad 30€ neúčtujeme poplatok, Váš balíček bude doručený ZADARMO. Tovar je expedovaný v ten istý deň, ak si stihnete objednať do 14:00, ostatné objednávky sú expedované až v nasledujúci deň. Rovnaké podmienky platia aj pri objednávkach do Českej republiky s poplatkom 3,90€ za doručenie. Ak si objednáte za viac ako 60€ poštovné je zadarmo.

Doručenie kuriérom GLS trvá 1-2 pracovné dni. Ak si objednáte do 14:00, Vaša objednávka by mala byť doručená v nasledujúci pracovný deň. V prípade, že si objednáte po 14:00, Váš balík bude expedovaný až v nasledujúci pracovný deň.

Pri balíkoch, ktoré sa nám vrátia z dôvodu, že si zákazník svoju objednávku nevyzdvihol účtujeme poplatok 20€. Táto suma pokrýva nami uhradené poštovné na Vašu adresu a späť k nám rovako ako manipuláciu s produktami. Pred opätovným objednaním z našej stránky je potrebné uhradiť tento poplatok a vyžadujeme tiež platbu za objednávku vopred.

Balíky doručované kuriérom GLS prijaté do 14:00 sú expedované v ten istý deň. Váš balík bude odoslaný priamo na Vami zadanú adresu. Spoločnosť GLS Vás bude vopred informovať emailom/správou o doručení v daný deň. Kuriér Vás následne bude kontaktovať telefonicky o odovzdaní balíčka. Adresu a čas vyzdvihnutia si viete zmeniť priamo na odkaze, ktorý Vám GLS zašle v emaily/správe. Kuriérska spoločnosť Vám balík doručuje 3 krát v prípade, že Vás nezastihnú na adrese, alebo telefonicky.

Vyzdvihnutie objednávky v kamennej predajni nie je dostupné. Všetky objednávky doručujeme na adresu objednávateľa.

Výmena a Vrátenie tovaru

V prípade, že Vám produkt nesadol, alebo nie je podľa Vaších predstáv môžete ho vrátiť, alebo vymeniť v lehote 15 dní odo dňa prevzatia balíka kuriérom, alebo na pošte. Vrátený tovar musí byť nepoškodený, nepoužitý.

Tovar nám môžete zaslať späť Vami vybranou prepravnou spoločnosťou. Balík neodosielajte na dobierku, pretože nebude prevzatý. Adresu a postup pre vrátenie tovaru obdržíte vo formulári, ktorý sme Vám odoslali spolu s produktami. V prípade, že ste ho v balíčku nenašli nás prosím kontaktuje.

Tovar môžete vrátiť v kamennej predajni v Košiciach na Hlavnej 9. Je potrebné vyplniť formulár, ktorý ste obdržali spolu s objednávkou a odniesť na predajňu Šatyaty. Balík odovzdáte asistentke predaja, ktorá balík len prevezme. Peniaze Vám budú vrátené v nasledujúcich dňoch na Váš bankový účet.