Ako dlho sa čaká na objednávku?

Každý produkt, ktorý máme v ponuke je na sklade a bude doručovaný do 1-3 pracovných dní, závisiac od spôsobu doručenia, ktorý si vyberiete. Po prijatí objednávky sa ju snažíme vyexpedovať čo najskôr, pričom Vám zašleme potvrdzovací email o expedovaní tovaru. Ak ste si objednali tovar do 15:00 v ten istý deň Vám vaš balíček odošleme. :)

Akým spôsobom doručujete tovar?

Váš tovar bude doručený slovenskou poštou, alebo kurierom GLS. Túto možnosť si môžete vybrať pri nákupe tovaru. Jednou z možností je doručenie slovenskou poštou - táto možnosť je bezplatná. Druhou možnosťou je preprava kurierom GLS, pri tomto spôsobe prepravy bude Váš balík doručený do 24h. Cena tejto služby je 2,5€ a pri objednávkach

nad 50€ zadarmo!

 Akým spôsobom môžem za tovar zaplatiť?

Dobierka - zaplatím za objednávku pri preberaní.
Platba platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay
Platba vkladom na náš účet cez InternetBanking cez platobnú bránu GoPay

 

 Najčastejšie otázky (FAQ)

1. Doskladníte ešte tento tovar?

Tovar ktorý ponúkame je často z limitovaných kúskov, avšak v prípade niektorých produktov je možné, že sa ešte doskladnia. Stačí napísať správu s obrázkom produktu a my sa budeme snažiť zodpovedať čo najskôr. :)

2.Tovar mi nesadol, môžem ho vrátiť?                                                                   

Samozrejme tovar môžete vrátiť do 15 dní od prevzatia balíka. Viac informácií nájdete v sekcií: Výmena a vrátenie tovaru

3. Môžem produkt vymeniť?

Áno, tovar môžete vymeniť. Postup a podmienky nájdete v sekcií: Výmena a vrátenie tovaru

4. Stihne mi to prísť do..?

Tovar sa snažíme vyexpedovať ihneď po prijatí vašej objednávky. Ak si produkt objednáte do 15:00, tovar bude expedovaný v ten istý deň. Preprava Slovenskou poštou trvá zvyčajne 2-3 dni, ak si objednáte prepravu kurierom tovar bude doručený nasledujúci deň od expedovania produktu.