PODPORA

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Áno, kamennú predajňu nájdete v Košiciach na Hlavnej 9. Sortiment v kamennej predajni však nie je identický s tým na internetovom obchode.

Obľúbené produkty sa snažíme vždy doskladniť. Avšak nie vždy je to možné. Ak ste si daný produkt nestihli objednať, zapnite si upozornenie na stránke daného produktu. Ak bude opäť skladom, na email Vám príde upozornenie o dostupnosti.

DODANIE TOVARU

Objednaný tovar doručujeme s pomocou kuriérskej spoločnosti GLS. Poplatok za doručenie je 2,99€ pre objednávky do 39,99€ pre objednávky nad 40€ neúčtujeme poplatok, Váš balíček bude doručený ZADARMO. Poplatok za doručenie s Packetou je 2,79€ pre objednávky do 39,99€ a pre objednávky nad 40€ je doručenie zadarmo. Tovar je expedovaný v ten istý deň, ak si stihnete objednať do 12:00, ostatné objednávky sú expedované až v nasledujúci deň. Rovnaké podmienky platia aj pri objednávkach do Českej republiky s poplatkom 3,99€ za doručenie s GLS a 2,99€ za doručenie s Packetou. Ak si objednáte za viac ako 100€ poštovné je zadarmo.

Objednávka, ktorá bude vytvorená do 12:00 v pracovné dni, bude expedovaná v ten istý deň. Doručenie s GLS trvá 24h a doručenie s Packetou trvá 1-3 prac. dni, ak objednávku zadáte v pracovný deň do 12:00

Pri balíkoch, ktoré sa nám vrátia z dôvodu, že si zákazník svoju objednávku nevyzdvihol účtujeme poplatok 20€. Táto suma pokrýva nami uhradené poštovné na Vašu adresu a späť k nám rovako ako manipuláciu s produktami. Pred opätovným objednaním z našej stránky je potrebné uhradiť tento poplatok a vyžadujeme tiež platbu za objednávku vopred.

Balíky doručované kuriérom GLS prijaté do 12:00 sú expedované v ten istý deň. Váš balík bude odoslaný priamo na Vami zadanú adresu. Spoločnosť GLS Vás bude vopred informovať emailom/správou o doručení v daný deň. Kuriér Vás následne bude kontaktovať telefonicky o odovzdaní balíčka. Adresu a čas vyzdvihnutia si viete zmeniť priamo na odkaze, ktorý Vám GLS zašle v emaily/správe. Kuriérska spoločnosť Vám balík doručuje 3 krát v prípade, že Vás nezastihnú na adrese, alebo telefonicky.

Objednávky môžu byť doručené do kamennej predajne v Košiciach na Hlavnej 9 zadarmo. Pri tejto možnosti je potrebné objednávku vždy uhradiť vopred cez platobnú bránu Gopay. Doručenie trvá 1 pracovný deň.

Výmena a Vrátenie tovaru

V prípade, že Vám produkt nesadol, alebo nie je podľa Vaších predstáv môžete ho vrátiť, alebo vymeniť v lehote 15 dní odo dňa prevzatia balíka od kuriéra. Vrátený tovar musí byť nepoškodený, nepoužitý.

Momentálne ponúkame 2 možnosti vrátenia tovaru:

1.Vlastná doprava - v prípade vrátenia využitím prepravcu podľa vlastného výberu (Slovenská pošta,GLS,..) náklady hradí zákazník pred odoslaním balíka. Balík posielajte na adresu, ktorú nájdete vo formulári, ktorý ste obdržali spolu s objednávkou. Balík neodosielajte na dobierku, pretože nebude prevzatý. V prípade, že ste ho v balíčku nenašli nás prosím kontaktuje.

2.Kuriér GLS - na Vašu adresu pošleme kuriéra, ktorý vyzdvihne zabalený tovar. Poplatok za službu je 2.99€, táto čiastka bude odrátaná z celkovej vrátenej sumy na Váš účet po prevzatí tovaru. Táto možnosť platí aj pre ČR.

V sekcií VRÁTENIE TOVARU vyplníte žiadosť o vrátenie tovaru. Zadáte e-mailovú adresu, ktorú ste zadávali pri vytvorení svojej objednávky a číslo objednávky, ktoré nájdete v e-maile o potvrdení objednávky, alebo na faktúre. V ďalšom kroku vyberiete produkty a množstvo, ktoré chcete vrátiť. Následne vyberiete metódu vrátenia, dôvod a do poznámky napíšete spôsob dopravy, ktorý ste si vybrali. V nasledujúcom kroku skontrolujete údaje a potvrdíte žiadosť o vrátenie kliknutím na odoslať. Na email Vám príde potvrdenie a inštrukcie.

Po podaní žiadosti o vrátenie tovaru bezpečne zabaľte produkty spolu s formulárom, ktorý ste obdržali v balíku.

Ak ste si vybrali možnosť vlastnej prepravy, balík odošlite na adresu vo formulári.

Ak ste si vybrali možnosť GLS, tovar zabaľte a počkajte na telefonát od kuriéra, ktorý príde balík vyzdvihnúť na Vašu adresu.

Tovar môžete bezplatne vrátiť v kamennej predajni v Košiciach na Hlavnej 9. Je potrebné vyplniť formulár, ktorý ste obdržali spolu s objednávkou a odniesť na predajňu Šatyaty. Balík odovzdáte asistentke predaja, ktorá balík len prevezme. Peniaze Vám budú vrátené v nasledujúcich dňoch na Váš bankový účet.

Ak chcete tovar vymeniť za iný produkt je potrebné zadať novú objednávku a pôvodný produkt vrátiť podľa postupu. Peniaze za vrátený tovar Vám budú vrátené na bankový účet. Ak si chcete tovar vymeniť len za rovnaký produkt v inej veľkosti alebo farbe, kontaktujte nás emailom.